Корзина
185 отзывов
+380973993494
+380930230636
Магік - канцтовари, іграшки, подарунки
Корзина

Словники

1 2 ... 23

Знати декілька мов сьогодні вже не розкіш, а реальна потреба. Подорожі по світу стали доступнішими, але мовний бар'єр це те, над чим варто працювати. Вивчення англійської мови починається в школі, інші мови часто доводиться вчити самостійно або, до прикладу, на курсах. Знайомство з будь-якою мовою, в будь-яких умовах починається з вивчення основних слів, словосполучень та фраз. Для цього знадобиться словник, розмовник та інша навчальна література.

Словники поділяють:

  • англо-український словник, німецько-український і польсько-український словники. Англо-український словник містить часто вживану англійську лексику та переклад з англійської на українську. Німецько-український — німецькі слова з перекладом на українську, польсько-український — аналогічно;

  • орфографічний словник пояснює правильну вимову слів та їх граматичних форм. Може використовуватися для початкової або середньої школи;

  • граматичний словник розкриває морфологічні і синтаксичні властивості слова;

  • тлумачний словник. Тлумачні словники пояснюють значення слів;

  • розмовники в малюнках;

  • розмовники різних мов, збірники перекладів корисних фраз іноземною мовою. Використовується, як правило, туристами.

Наш світ сповнений можливостей, люди багато подорожують як в туристичних цілях, так і по роботі. Шукати засоби для вивчення мови чи для збагачення словникового запасу вже стало звичною справою.

Вчити нові слова можна і потрібно навіть тоді, коли ви вже непогано володієте мовою. Поповнення словникового запасу це частина вивчення іноземної мови.

У подорожі зручно мати під рукою словник. З ним ви зможете швидше знайти необхідні слова, щоб висловити потрібну думку. Словник, як настільна книга, допоможе вам не забувати про вивчення мови та повертатися до неї знову.

У нашому магазині знайдеться словник для школи, розмовник або збірник перекладів. Купити словник в Магік це перший крок до розширення ваших мовних горизонтів.