Корзина
185 отзывов
+380973993494
+380930230636
Магік - канцтовари, іграшки, подарунки
Корзина

Стрічка клейка (Скотч)

1 2 ... 5

Стрічка клейка або скотч — це щільна поліпропіленова стрічка з нанесеним клейовим шаром.

Скотч є звичайним елементом сьогоднішнього побуту і виробництва, навіть мінімально пов'язано з упаковкою.

Відрізняється скотч товщиною і шириною клейкої стрічки, довжиною намотування.

Скотч товщиною:

  • 38 мкм — бюджетний варіант. Не призначений для роботи на морозі, так як має малу клейку здатність.

  • 40 мкм — якісно склеює легкі матеріали, коробки з гофрокартону тощо.

  • 43 мкм — впорається зі склеюванням поліетиленових матералів і плівок, упаковкою коробок. Скотч морозостійкий, проте при роботі ним в умовах низької температури може втрачати свою ефективність.

  • 45 мкм — стрічка клейка пакувальна, яка має хороші клейові властивості. Даний скотч морозостійкий і достатньої товщини для робіт при низьких температурах. Використовується також в цехах, на виробництві при упаковці продукції різного типу.

Довжина плівки в рулоні (намотування) важлива, адже від цього залежить, то як довго ви зможете користуватися цим скотчем. Тому для побутових цілей вибирають скотч з меншою довжиною намотування, для промислових, відповідно, більша довжина, тому що скотч використовується швидше.

А певна ширина скотчу дасть вам можливість запакувати або приклеїти від найменшої деталі до величезної коробки. Вузьку клейку стрічку шириною від 5 до 38 мм використовують в канцелярських цілях для склеювання дрібних деталей, тому його ще називають "скотч канцелярський". Скотч канцелярський не годиться для склеювання гофрокоробів.

Стрічка шириною 48-50 мм вже може називатися пакувальної. Цілком може використовуватися в побуті, для упаковки гофрокоробів стандартного розміру.

Пакувальний скотч шириною 72-75 мм підійде для упаковки важких коробок і для максимального забезпечення цілісності упаковки тих, в яких знаходяться предмети, легко б'ються. Великим за розмірами скотчем краще користуватися за допомогою диспенсера.

Купити скотч і диспенсери ви завжди можете в інтернет-магазині Магик. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні.